Kolejna edycja konkursu Energooszczędne 4 kąty. Zapraszamy!

Kolejna edycja konkursu Energooszczędne 4 kąty. Zapraszamy!

Kolejna edycja konkursu Energooszczędne 4 kąty. Zapraszamy!


21 kwietnia 2014

Najnowszy konkurs Instytutu na rzecz Ekorozwoju dotyczy systemów grzewczych. Odbędzie się pod hasłem – Dowiedz się, czy budynki energooszczędne oraz pasywne się opłacają i co oferują. Zdobywaj z nami wiedzę i sprawdź ją w konkursie!

Konkurs „Energooszczędne 4 kąty” jest organizowany w ramach projektu Instytutu na rzecz Ekorozwoju pod tą samą nazwą, współfinansowanego ze środku Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i trwa od 28 kwietnia 2013 roku do 31 stycznia 2015 roku.

Konkurs podzielony jest na części. Na początku każdego miesiąca, począwszy od maja 2013 roku, na stronie www.chronmyklimat.pl/konkurs-4katy będą się pojawiać nowe pytania konkursowe dotyczące omawianego właśnie w ramach projektu „Energooszczędnych 4 kątów” bloku tematycznego dotyczącego budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Odpowiedzi na pytania zamknięte będzie można znaleźć w przygotowanej z tej okazji prezentacji zamieszczonej w portalu. Pytanie otwarte będzie wymagać od uczestników odrobiny kreatywności.

Odpowiedzi na pytania można udzielać przez specjalny formularz zamieszczony na konkursowej podstronie projektu. Aby przesłać odpowiedzi trzeba podać swój adres e-mail, który posłuży do potwierdzenia ich dostarczenia, a później także przesłania informacji o laureatach danej edycji, kolejnych edycjach oraz ewentualnego kontaktu w przypadku wygranej.
Więcej: www.chronmyklimat.pl/projekty/energooszczedne-4-katy/konkurs/o-konkursie