Gdzie szukać wsparcia na inwestycje w OZE?

Gdzie szukać wsparcia na inwestycje w OZE?

Gdzie szukać wsparcia na inwestycje w OZE?


10 listopada 2016

Instytut na rzecz Ekorozwoju oraz Urząd Miasta Stołecznego Warszawy zapraszają na warsztaty poświęcone lokalnym korzyściom z polityki klimatycznej, które odbędą się 16 listopada 2016 r. w Warszawie.

Polityka klimatyczna i wynikająca z niej gospodarka niskoemisyjna to nie tylko inwestycje w skali kraju, to nie tylko hasła ekspertów ochrony środowiska i wytyczne Unii Europejskiej. To również działania, które można realizować lokalnie i czerpać z nich wymierne korzyści.
 
Mamy na to dowody – a raczej Wy je macie – w swojej okolicy.
Przyjdź na warsztaty, a pomożemy Ci je dostrzec!

Na warsztatach:
  • Zaprezentujemy technologie odnawialnych źródeł energii, które można stosować na skalę lokalną i indywidualną.
     
  • Powiemy jakie korzyści można czerpać z zastosowania technologii zwiększających efektywność energetyczną i które z nich najlepiej wybrać.
     
  • Pokażemy, gdzie szukać wsparcia dla realizacji tego typu przedsięwzięć. Nasi goście z Urzędu m.st. Warszawy opowiedzą o programie dotacji na montaż instalacji odnawialnych źródeł energii dla osób indywidualnych oraz wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.
     
  • Będzie okazja do rozmowy z praktykiem, który korzystając ze wsparcia finansowego oferowanego przez Urząd Miasta zamontował w swoim domu instalacje odnawialnych źródeł energii. Co więcej, nasz gość jest ekspertem ds. efektywności energetycznej oraz gospodarki niskoemisyjnej i opowie o swoich inwestycjach również od strony technicznej.
Warsztaty odbędą się 16 listopada 2016 r. w godz. 10.00 – 15.00 w sali konferencyjnej Państwomiasto, ul Andersa 29, Warszawa. 
 
Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy do poniedziałku 14 listopada 2016 r. pod adresem e-mail: klimapolka@ine-isd.org.pl, tel. 22 851 04 04
 
Więcej informacji oraz program spotkaniu w zaproszeniu poniżej.
 
Mapa dojazdu do Państwamiasta jest dostępna TUTAJ. Sugerujemy dojazd komunikacją zbiorową (tramwaje wzdłuż ul. Andersa - najbliższy przystanek Muranowska - 3 przystanek od stacji metra Ratusz Arsenał) - ograniczona liczba miejsc parkingowych na płatnych parkingach wzdłuż ulic.