Do wygrania energooszczędne gadżety

Do wygrania energooszczędne gadżety

Do wygrania energooszczędne gadżety


10 grudnia 2013

Można je zdobyć pod warunkiem wzięcia udziału w Konkursie "Energooszczędne 4 kąty" organizowanym w ramach projektu Instytutu na rzecz Ekorozwoju, współfinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, który trwa od 28 kwietnia 2013 roku do 31 stycznia 2015 roku.

Pytania konkursowe dostępne są na stronie: http://www.chronmyklimat.pl/4katy-konkurs.

Więcej informacji na temat konkursu można również znaleźć w prezentacji i tekście na stronie: http://www.chronmyklimat.pl/4katy-fundamenty-i-podlogi.

Konkurs podzielony jest na części. Na początku każdego miesiąca, począwszy od maja 2013 roku, na stronie www.chronmyklimat.pl/konkurs-4katy pojawiają się nowe pytania konkursowe dotyczące omawianego właśnie w ramach projektu "Energooszczędnych 4 kątów" bloku tematycznego dotyczącego budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Odpowiedzi na pytania zamknięte można znaleźć w przygotowanej z tej okazji prezentacji zamieszczonej w portalu. Pytanie otwarte wymaga od uczestników odrobiny kreatywności.

Odpowiedzi na pytania udzielać można za pośrednictwem specjalnego formularza zamieszczonego na konkursowej podstronie projektu. Aby przesłać odpowiedzi trzeba podać swój adres e-mail, który posłuży do potwierdzenia ich dostarczenia, a później także przesłania informacji o laureatach danej edycji, kolejnych edycjach oraz ewentualnego kontaktu w przypadku wygranej.

Konkurs potrwa 20 miesięcy. Co miesiąc wybieranych jest 10 najlepszych odpowiedzi spośród przesłanych w danym miesiącu. Ich autorzy otrzymają energooszczędne upominki. Pod koniec projektu, w styczniu 2015 roku, spośród wszystkich uczestników wszystkich części zostaną wybrani najbardziej aktywni, którym wręczone zostaną 3 nagrody główne. Można wziąć udział w dowolnej ilości części konkursu (w jednej, kilku, kilkunastych lub wszystkich dwudziestu). Po każdej części przyznawane są drobne upominki, ale szansę na zdobycie jednej z trzech nagród głównych mają tylko osoby, które aktywnie uczestniczyły we wszystkich jego częściach.